در حال بارگذاری...

در حال بارگذاری...


منو سایت

سوالات متداول

1. آیا استفاده از خدمات وب‌سایت شماره هزینه دارد؟
خیر. ثبت‌نام و استفاده از خدمات سایت برای شرکت‌کننده در مزایده رایگان است و هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد. صرفا جهت حضور در مزایده نیاز به پرداخت سپرده است که مبلغ سپرده نیز بعد از اتمام کامل فرآیند مزایده درصورت درخواست استرداد شرکت‌کننده برگردانده می‌شود.
2. چطور می‌توانم در یک مزایده شرکت کنم؟
برای شرکت در مزایده و ثبت پیشنهاد فقط کافی‌است یک بار مبلغ سپرده مورد نیاز را پرداخت کنید. با پرداخت سپرده در یک مزایده، به صورت نامحدود می‌توانید پیشنهاد ثبت کنید. ولی برای شرکت در مزایده جدید نیاز است سپرده جدید واریز نمایید. به طور کلی هر مزایده سپرده مخصوص به خود را دارد.
3. حداقل مبلغ سپرده مورد نیاز برای شرکت در مزایده چقدر است؟
برای شرکت در هر مزایده، می‌بایست ده درصد مبلغ پایه آن مزایده را به عنوان سپرده پرداخت کنید. حداقل مبلغ سپرده یک‌صد‌هزار تومان است.
4. آیا امکان ویرایش پیشنهادی که در مزایده ثبت کرده ام وجود دارد؟
خیر، با توجه به قواعد مزایده، به هیچ وجه امکان ویرایش پیشنهاد ثبت شده وجود ندارد. چه این پیشنهاد توسط خود شما ثبت شده باشد و چه توسط ربات پیشنهاد دهنده خودکار.
5. چطور می توانم از ربات پیشنهاد دهنده خودکار استفاده کنم؟
بعد از اینکه دکمه شرکت در مزایده را زدید و سپرده لازم را پرداخت کردید، اکنون شما دو انتخاب دارید: یا به صورت دستی عدد پیشنهاد دلخواه خود را وارد می‌کنید و یا یک عدد را در ربات وارد می‌کنید تا ربات بعد از هر پیشنهادی که سایر پیشنهاددهندگان وارد می‌کنند، به جای شما یک پیشنهاد ثبت کند. در نظر داشته باشید اگر بخواهید پیشنهاد را به صورت دستی وارد می‌کنید یک عدد حداقل و یک عدد حداکثر وجود دارد که شما می‌بایست عدد دلخواه خود را در این بازه انتخاب کنید. اما عددی که برای ربات تعیین می‌کنید باید از حداکثر عدد بازه مذکور بیشتر باشد. همچنین بعد از اینکه یکی از شرکت‌کننده‌ها عددی بالاتر از عدد شما که در ربات وارد کرده‌اید، ثبت کند، ربات غیر فعال می‌شود.
6. آیا زمان مزایده در همان ساعتی که اعلام شده است تمام می شود؟
درصورتی که در شش دقیقه پایانی مزایده، پیشنهادی ثبت نشود مزایده در ساعت اعلام شده تمام می‌شود. اما اگر یکی از شرکت‌کننده‌ها در شش دقیقه پایانی پیشنهادی را ثبت کند، تایمر زمان باقی‌مانده مجددا به عدد شش برمی‌گردد. این روال درصورتی که پیشنهاد مجددی ثبت شود تکرار می‌شود.
7. آیا می توانم با پرداخت یک سپرده در دو مزایده و یا بیشتر شرکت کنم؟
هر مزایده سپرده جداگانه‌ای نیاز دارد و میزان آن ده درصد مبلغ پایه مزایده است. حداقل مبلغ سپرده نیز یک‌صد‌هزار تومان است. با این توضیح شما نمی‌توانید با یک سپرده در دو مزایده شرکت کنید.
8. اگر در مزایده یک سیم کارت برنده نشوم تکلیف سپرده‌ام چه می شود؟
اگر شما جزو برنده‌های اول، دوم و یا سوم یک مزایده نباشید سپرده شما فورا آزاد می‌شود و می‌توانید از آن سپرده در مزایده‌های دیگر استفاده نمایید. اگر تمایلی به استفاده از سپرده در سایر مزایده‌ها نداشتید می‌توانید درخواست استرداد سپرده خود را با مراجعه به پنل کاربری منوی سپرده‌ها زیرمنوی استرداد، ثبت کنید. استرداد سپرده طی مدت ۷۲ ساعت کاری به شماره حساب شبای اعلام شده در پنل کاربری شما واریز خواهد شد.
9. بعد از برنده شدن یک سیم کارت چه اتفاقی می افتد؟
درصورتی که شما برنده یک مزایده باشید 4 روز فرصت دارید تا مبلغ کامل مزایده را از طریق درگاه بانکی داخل وب سایت پرداخت نمایید. پس از پرداخت مبلغ مذکور سیم‌کارت به نشانی پستی مندرج در پنل کاربری‌تان ارسال می‌شود.
10. آیا شخص برنده علاوه بر مبلغی که در مزایده پیشنهاد داده است، هزینه دیگری هم باید بپردازد؟
خیر، نیازی به پرداخت هیچ هزینه دیگری بابت سیم‌کارت نیست. تنها هزینه‌ مازادی که شخص برنده باید بپردازد، هزینه ارسال سیم‌کارت است.
11. آیا می توانم سیم‌کارتی که در مزایده برنده شده ام را به نام فرد دیگری بزنم؟
سیم‌کارت‌هایی که در مزایده قرار داده می‌شوند به صورت خام و بی‌نام هستند و شما می‌توانید سیم‌کارت را به نام هر فردی که مایل بودید فعال کنید.
12. سهم سایت شماره را چه کسی پرداخت می کند؟
پرداخت سهم سایت شماره برعهده مزایده‌گزار (ایجادکننده مزایده) است.
13. آیا می‌توان شماره حساب فرد دیگری را در بخش اطلاعات کاربری وارد کرد ؟
شماره حسابی که در بخش پروفایل کاربری وارد می‌کنید حتما باید به نام خود شما باشد. در صورت هرگونه مغایرت، مسئولیت واریز اشتباه با شماست و ملاک واریز وجه، شماره حساب اعلام شده است.
14. در صورت مسدود شدن حساب کاربری، تکلیف سپرده‌ها چه می‌شود ؟
درصورتی که به علت هرگونه تخلفی و یا به تشخیص کمیته برگزاری مزایده وب‌سایت شماره سپرده یک کاربر مسدود شود، مبلغ مذکور به نفع سایت ضبط شده و به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود. همچنین دسترسی کاربر مذکور مسدود می‌شود.
در حال اتصال به سرور شماره